poštovné

Objednávky  ktoré budú prijaté  do 14.00 hod.  budú  spracované a  odoslané  ešte  v  tento  deň.  Platí  len  v  pracovných  dňoch.

 

Spôsoby platby

Na dobierku : 

Poštový kuriér  Vám prinesie balík na Vašu adresu. Za balík zaplatíte až pri jeho prevzatí. Pokiaľ si ale neželáte aby Vám bol balík doručený na Vašu adresu uvedenú v objednávke, oznámite to poštovému kuriérovi, keď Vás bude kontaktovať, alebo to uveďte priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky.  Kuriér spol.  GEIS  Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás ale ešte bude kontaktovať. Za balík zaplatíte pri jeho preberaní.

Platba bankovým prevodom :

doručenie do 24h
Doručenie do 24 hodín

Po vytvorení  a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený e-mail všetky údaje potrebné na bankový prevod. Pokiaľ Vám nebudú zaslané potrebné údaje na prevod do 24 hod. kontaktujte našu spoločnosť tifantex . Po pripísaní požadovanej sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš e-mail potvrdenie o prevode Vám bezodkladne zašleme balík spôsobom, ktorý ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

 

 

 

Pokiaľ sa rozhodnete a navštívite nás v našom kamennom obchode v Lehote, alebo v našom online obchode určite si niečo vyberiete. Máme totižto skvelé bezkonkurenčné ceny a expresné doručenie tovaru z nášho eshopu. Objednaný tovar Vám doručíme už na druhý deň po objednávke, pokiaľ ju urobíte do 14.00 hod., Pre vstup do e-shopu stačí len kliknúť na tlačítko dole nižšie e-shop a ste u nás. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku produktov, či už sa jedná o rôzne detské, pánske alebo dámske oblečenie a doplnky k oblečeniu. Z pánskeho a dámskeho oblečenia je určite zaujímavá naša top ponuka bomber bunda tkz., „bombera“ v poslednej dobe veľmi často vyhľadávaná. Ďalej z oblečenia sú to letné nohavice a kraťasy do horúcich letných dní,  bavlnené tepláky a legíny, capri nohavice, teplé mikiny a svetre, tielka a tričká s dlhým rukávom nátelníky, detské vesty, spodné prádlo, pršiplášte a pláštenky a tiež pončá, letné šiltovky a čiapky, traky a opasky na nohavice, rukavice a kukly do chladného zimného počasia, nákrčníky, šále, baranice, šatky, klobúky a širáky a ešte iné odevné doplnky. Garantujeme Vám super nízke ceny a rýchle doručenie do 24 hod. priamo až k Vám domov našim zmluvným kuriérom. Takmer všetok tovar máme skladom.

velkoobchod
detské monterky VSTUP tu
 

1 komentár k “poštovné”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.