veľkoobchod

eshop a veľkoobchod – výroba pracovných odevov a maskáčov

Táto online stránka na ktorej sa nachádzajú aj detské montérky, zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša výrobná spoločnosť. Celý sortiment tovaru si môžete prezrieť na našej hlavnej webovej stránke.

naša aktuálna ponuka :

výroba pracovných odevov a montérok a doplnkov OOPP

výroba a predaj maskáčových odevov a doplnkov k maskáčom

veľkoobchod maskáče a outdoor výbava

veľkoobchod s textilom a oblečením

veľkoobchod s obuvou a doplnkami k obuvi

veľkoobchod s darčekmi a dekoračnými predmetmi

veľkoobchod s iným priemyselným tovarom

naša hlavná ponuka :

Naším hlavným a nosným programom je výroba pracovných a maskáčových odevov ako odvetná výroba odevov. Z nášho oblečenia Vám môžeme ponúknuť hlavne maskáčové a pracovné bundy a nohavice, kraťasy a detské montérky. V ponuke máme aj už tradične  lacné monterky pre všetkých, či už sa jedná o klasické montérkové nohavice do pásu, nohavice na traky, alebo montérkové komplety, alebo aj biele pracovné oblečenie do gastronómie alebo zdravotníctva. A že sme najlacnejší na trhu s montérkami netvrdíme my, ale naši zákazníci !! Okrem už spomínaného oblečenia máme do výroby zaradený aj bytový textil a textilné doplnky do domácnosti. Z bytového textilu sú zaujímavé návleky na stoličky do kuchyne, ale aj na sedačky do obývačky, ďalej obrusy a rôzne prestieranie, ďalej záclony a závesy, ale aj sedáky na stoličky do kuchyne. Z bytového textilu môžeme ešte spomenúť osušky a uteráky do kúpeľne, prezúvky alebo papuče pre návštevy, alebo kuchynské rukavice. Skrátka z nášho e-shopu si určite niečo užitočné vyberiete.  A doručenie je už do 24 hod., A ak neveríte, jednoducho nás len vyskúšajte.

ďalej máme v ponuke tento tovar :

Naša spoločnosť  Vám ponúka tovar na ďalší predaj za veľkoobchodné ceny : maskáčové odevy a maskáčové oblečenie, detské, dámske, pánske nohavice a traky na nohavice a outdoor oblečenie,  outdoor vybavenie  a doplnky do prírody, kresadlá a vojenské stany, lovecké nože a vreckové nože, survival nože na prežitie v prírode, ďalekohľady, taktickáú výbavu do prírody, kompasy, buzoly a iný outdoor a survival sortiment a výbavu do prírody, ruksaky, batohy, puzdrá a vaky, tašky cestovné a poľné, outdoor tašky a rôzne taštičky a  kapsičky na opasok, ľadvinky a peňaženky dámske a pánske. 

Ďalej Vám ponúkame na Váš ďalší predaj doplnky k odevom a oblečeniu ako napr. opasky na nohavice, kukly, rukavice, šiltovky, veľký výber čiapok, zimných čiapok a baraníc, šálov na zimu či do chladného počasia, ďalej sa módnym štýlovým doplnkom stávajú traky na nohavice ktoré máme tiež v ponuke a ozaj v širokom sortimente. A ešte drobné doplnky ako prívesky na kľúče, kľúčenky, odznaky, vlajky, náramky ale aj vlaky štátov pod.

dekorácie do bytu ? áno !

Dekorácie do domácnosti a bytu a rôzne dekoratívne predmety do spálne, obývačky, do kuchyne, ako aj rôzne bábiky, dekoračné figúrky, retro modely starých áut, plechové a drevené retro tabule a iné dekorácie. Z army dekorácií máme v ponuke dekoračné nože, kordy, šable a meče, dekoračné lovecké nože a iné nože. Darčekové predmety a darčeky pre deti, mužov a ženy. Pre deti hračky, spoločenské hry, hlavolamy, skladačky a stavebnice, puzzle a iné zaujímavé detské hry.

Ak máte obchod, alebo inú predajňu s podobným sortimentom, alebo práve otvárate maloobchodnú predajňu a chceli by ste predávať aj tovar, ktorý ponúkame, neváhajte a kontaktujte nás. 

 
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.